Tczew: Wraca Liga Futsalu Powiatu Tczewskiego

  • 09.10.2021, 10:03
  • Redakcja / PCS Tczew
Tczew: Wraca Liga Futsalu Powiatu Tczewskiego fot. PCS Tczew

Podziel się:

Oceń:

Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie serdecznie zaprasza do udziału w Lidze Futsalu Powiatu Tczewskiego 2021/2022. Spotkania LFPT rozgrywane będą ponownie w hali widowiskowo-sportowej w II Liceum Ogólnokształcącym w Tczewie przy ul. Królowej Marysieńki 10.

Wkrótce pierwsze spotkanie

 

Spotkanie organizacyjne dotyczące Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego odbędzie się 29 października o godz. 17:00 w siedzibie Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie przy ul. Królowej Marysieńki 10.

Pierwsza kolejka rozgrywek planowana jest na 6 lub 7 listopada, o godzinie 17.00. System gier oraz kolejność spotkań uzależniona jest od ilości zgłoszonych drużyn.

 

Co z poprzednią edycją?

 

W mediach społecznościowych Powiatowego Centrum Sportu pojawiają się pytania dotyczące poprzedniej edycji LFPT, która nie została dokończona. Organizator odpowiada:

 

Drużyny, które grały w zeszłym sezonie i chcą zapisać się w tym roku mają pomniejszona kwotę wpisowego o wartość wpisowego z zeszłego roku.

 

Więcej informacji można uzyskać mailowo: [email protected] lub [email protected] oraz telefonicznie 515-275-668, 502-454-754.

Redakcja / PCS Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe