Rozpoczął się Międzynarodowy Tydzień Bliskości

  • 02.10.2017, 12:26 (aktualizacja 02.10.2017, 22:11)
  • Wojciech Stobba
konferencja_na_strone.mp3
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Tydzień Bliskości dotarł do naszego miasta przed rokiem. Zorganizowana wtedy konferencja o rodzicielstwie bliskości powraca z bogatszym programem i warsztatami dla całych rodzin.

Tegoroczna konferencja odbędzie się w weekend 7 i 8 października w Fabryce Sztuk. Wydarzeniu będzie przyświecać hasło "Z sercem i rozsądkiem - rodzicielstwo bliskości". Prelegentami będą m.in. położne, pediatrzy, farmaceuci i fizjoterapeuci. Nie zabraknie zajęć fitness dla przyszłych mam. Ciekawie zapowiadają się również warsztaty z udzielania i wzywania pomocy medycznej kierowane do dzieci w wieku 3-6 lat. Ważną częścią wydarzenia będzie także chustowanie oraz sensoplastyka, czyli poznawanie świata przez dotyk. O programie konferencji opowiadały na naszej antenie Anna Naczke i Magdalena Pyla.

Udział w wydarzeniach zorganizowanych w ramach konferencji jest bezpłatny, obowiązują jednak wcześniejsze zapisy. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na stronie konferencjatczew2017.prv.pl oraz na Facebooku.

Wojciech Stobba

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe