Chcesz pomóc zwierzętom ze schroniska? Przyłącz się do akcji

  • 13.10.2021, 07:46
  • Redakcja
Chcesz pomóc zwierzętom ze schroniska? Przyłącz się do akcji fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Środowiskowy Dom Samopomocy przy ulicy Grunwaldzkiej 1 zaprasza mieszkańców do włączenia się w akcję “Pomóż zwierzętom przetrwać zimę". Potrzebne są kołdry, koce i karma dla zwierząt.

"Pomóż zwierzętom przetrwać zimę"

 

Jeszcze do końca października Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego i Środowiskowy Dom Samopomocy przy ulicy Grunwaldzkiej 1 prowadzą akcję, której celem jest wsparcie tczewskiego schroniska dla zwierząt. Organizatorzy, pracownicy i podopieczni zachęcają mieszkańców Tczewa do włączenia się w pomaganie. O szczegółach na naszej antenie opowiedziała Karolina Sykut, koordynatorka działania:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...
 
Zastanawiałam się, jakie nowe zadania możemy wyznaczyć dla naszych uczestników, jaki cel mogą zrealizować w najbliższym czasie. Skontaktowałam się ze schroniskiem i okazało się, że potrzeby są ogromne.
- Karolina Sykut, Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie
 

 

Pomaganie jako terapia

 

Celem zbiórki jest także aktywizacja uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy dla dorosłych prowadzonego przez stowarzyszenie. Działanie pomaga zwiększyć społeczną aktywność osób korzystających ze wsparcia ŚDS. Ma moc terapeutyczną.

Informacja o zbiórce pojawiła się także w mediach społecznościowych Stowarzyszenia na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego:
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Informacja została umieszczona na stronie naszego stowarzyszenia. Tak to się zaczęło. Mamy już kilka paczek jedzenia karmy dla zwierząt, głównie psów i kotów. Mamy kołdry i koce. Natomiast potrzebujemy tego dużo, dużo więcej.

- Karolina Sykut, Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie

 

Potrzebne schronisku rzeczy można przynosić do Środowiskowego Domu Samopomocy dla Dorosłych przy ulicy Grunwaldzkiej 1. Organizatorzy odbierają je od poniedziałku do piątku, do końca października.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe