Sobotni koncert „Trochę COOLtury proszę!” w Centrum Kultury i Sztuki

  • 14.10.2021, 10:11
  • Redakcja / CKiS
Sobotni koncert „Trochę COOLtury proszę!” w Centrum Kultury i Sztuki fot. CKiS Tczew

Podziel się:

Oceń:

16 października o godz. 19:00 w Klubie Muzycznym odbędzie się koncert młodych artystów.

Koncert „Trochę COOLtury proszę!” jest zwieńczeniem projektu Kaliny Kortas w ramach Centrum Inicjatyw Twórczych.

W sobotę, 16 października o godzinie 19:00 wystąpią młodzi artyści, którzy zaśpiewają dla mieszkańców Tczewa. To uzdolniona wokalnie młodzież, na co dzień udzielająca się kulturalnie w większości imprez organizowanych w naszym mieście. Oprócz nich mogą też wystąpić osoby biorące udział w warsztatach wokalnych, prowadzonych przez Karolinę Kortas oraz te, które skorzystały ze strefy karaoke.

 

W ten sposób chcemy umożliwić „wychwycenie” wcześniej nieodkrytych talentów i zaprezentowanie się ich szerszej publiczności.

- CKiS Tczew

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Centrum Inicjatyw Twórczych: Wyłoniono zwycięskie projekty! Kto za nimi stoi?

 

Wstęp na koncert w Klubie Muzycznym jest wolny.


Projekt realizowany jest w ramach Centrum Inicjatyw Twórczych, działających przy Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Jego celem jest aktywizacja społeczności lokalnych i stworzenie warunków do rozwoju potencjału twórczego tkwiącego w mieszkańcach w każdym wieku. Działanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021”.

Redakcja / CKiS

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe