"Moje książki to przedszkole makabry". Marek Krajewski w Tczewie

  • 05.10.2017, 16:01 (aktualizacja 16.11.2017, 21:46)
  • A. Kęprowska, Marta Irzyk
"Moje książki to przedszkole makabry". Marek Krajewski w Tczewie Jacek Cherek

Podziel się:

Oceń:

W swojej najnowszej książce "Mock. Ludzkie zoo" Marek Krajewski zainspirowany autentyczną historią o wystawie w zoo, gdzie obok goryla i słonia można było oglądać ludzi, pokazał nam najnowsze losy Eberharda Mocka. W piątek, 27 września, autor odwiedził Tczew w ramach Czytelniczego Ekspresu.

Podczas spotkania autorskiego w Miejskiej Bibliotece Publicznej Marek Krajewski nie tylko opowiedział o ostatniej książce, lecz również o planach wydawniczych, sposobach "na pisanie" oraz wpływie czytelników na literaturę.

Po spotkaniu Marek Krajewski udzielił nam wywiadu i rozwinął kilka wątków, które pojawiły się podczas rozmów z czytelnikami. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Czy Eberhard Mock kiedyś pojawi się na dużym ekranie i dlaczego Krajewski lubi "Lalkę" Bolesława Prusa? 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Oczywiście nie zabrakło także pozdrowień dla słuchaczy Radia Tczew. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

A. Kęprowska, Marta Irzyk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe