czwartek, 28 marca 2024 19:06

Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Tczew. Liderem OSP Gorzędziej

W minioną niedzielę, 17 października w Powiatowym Centrum Sportu w Tczewie odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Tczew zorganizowany przez OSP Miłobądz. W turnieju wzięło udział 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

Autor: fot. Gmina Tczew

Zacięta rywalizacja

Rozgrywki w fazie grupowej zakończyły drużyny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie, OSP Gniszewo, OSP Dalwin, OSP Swarożyn, OSP Miłobądz oraz OSP Boroszewo.

W pierwszym półfinale zwycięzcę udało się wyłonić dopiero w rzutach karnych, w których drużyna OSP Turze pokonała OSP Dąbrówka Tczewska. W drugim półfinale OSP Gorzędziej wysoko pokonało Komendę Powiatową Policji w Tczewie.

Mecz o 3 miejsce zakończył się zwycięstwem Komendy Powiatowa Policji w Tczewie. Drużyna pokonała zespół OSP Dąbrówka Tczewska.

Finał dla OSP Gorzędziej

W pełnym emocji finale OSP Gorzędziej pokonało 3:1 OSP Turze i to do nich trafił puchar najlepszej drużyny turnieju.

Klasyfikacja finałowa:

1 miejsce - OSP Gorzędziej,
2 miejsce - OSP Turze,
3 miejsce - Komenda Powiatowa Policji w Tczewie.

Nagroda najlepszego strzelca trafiła do zawodnika OSP Gorzędziej, natomiast statuetkę najlepszego bramkarza zdobył zawodnik z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie.