Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Tczew. Liderem OSP Gorzędziej

  • 18.10.2021, 10:46
  • Gmina Tczew / oprac. Redakcja
Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Tczew. Liderem OSP Gorzędziej fot. Gmina Tczew

Podziel się:

Oceń:

W minioną niedzielę, 17 października w Powiatowym Centrum Sportu w Tczewie odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Tczew zorganizowany przez OSP Miłobądz. W turnieju wzięło udział 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

Zacięta rywalizacja

 

Rozgrywki w fazie grupowej zakończyły drużyny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie, OSP Gniszewo, OSP Dalwin, OSP Swarożyn, OSP Miłobądz oraz OSP Boroszewo.

W pierwszym półfinale zwycięzcę udało się wyłonić dopiero w rzutach karnych, w których drużyna OSP Turze pokonała OSP Dąbrówka Tczewska. W drugim półfinale OSP Gorzędziej wysoko pokonało Komendę Powiatową Policji w Tczewie.

Mecz o 3 miejsce zakończył się zwycięstwem Komendy Powiatowa Policji w Tczewie. Drużyna pokonała zespół OSP Dąbrówka Tczewska.

 

Finał dla OSP Gorzędziej

 

W pełnym emocji finale OSP Gorzędziej pokonało 3:1 OSP Turze i to do nich trafił puchar najlepszej drużyny turnieju.

Klasyfikacja finałowa:

1 miejsce - OSP Gorzędziej,
2 miejsce - OSP Turze,
3 miejsce - Komenda Powiatowa Policji w Tczewie.

Nagroda najlepszego strzelca trafiła do zawodnika OSP Gorzędziej, natomiast statuetkę najlepszego bramkarza zdobył zawodnik z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie.

Gmina Tczew / oprac. Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe