4 oferty w przetargu na II etap przebudowy ul. Retmańskiej w Tczewie

  • 20.10.2021, 11:44
  • Redakcja / Wrota Tczewa
4 oferty w przetargu na II etap przebudowy ul. Retmańskiej w Tczewie fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Do przetargu na budowę oświetlenia i ciągu pieszo-jezdnego przy ul. Retmańskiej od ul. Czatkowskiej do kładki nad Kanałem Młyńskim, zgłosiły się 4 firmy.

Zaproponowany przez firmy koszt realizacji inwestycji wynosi od 1,5 mln zł do 1,7 mln zł. Wszystkie oferty mieszczą się w budżecie zaplanowanym na tę inwestycję i teraz są analizowane pod względem formalnym.

 

Zadanie obejmuje m.in.:

  • budowę ciągu pieszo-jezdnego o szerokości 5 m i długości 740 m (z trylinki), obejmującego zjazdy do posesji oraz dojścia do furtek i połączenie z ciągiem pieszo-rowerowym,
  • budowę sieci kanalizacji deszczowej wzdłuż ul. Retmańskiej,
  • przestawienie istniejącego ogrodzenia od strony ogródków działkowych na odcinku o długości ok. 130 m wraz z naprawą powstałych uszkodzeń,
  • wykonanie utwardzenia terenu o wymiarach 16m x 20m, z przeznaczeniem na miejsca postojowe,
  • wykonanie kompletnego oznakowania całej drogi,
  • montaż 14 latarni z oprawami ledowymi.

 

Budowa będzie realizowana w trybie 2-letnim. Czas wykonania zamówienia to 180 dni od podpisania umowy.

Przypomnijmy, I etap inwestycji był realizowany w 2019 r. Wówczas wykonano ciąg pieszo-rowerowy o długości ok. 70 m, od strony Kanału Młyńskiego i część oświetlenia wzdłuż budynków mieszkalnych.

Redakcja / Wrota Tczewa

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe