Opinie w Radiu Tczew 20.10.: płatne strefy parkowania oraz spór między deweloperem a konserwatorem

  • 21.10.2021, 13:31
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 20.10.: płatne strefy parkowania oraz spór między…

Podziel się:

Oceń:

20 października gościem Opinii w Radiu Tczew były dziennikarki Izabela Deptulska i Weronika Gerowska-Chalecka.

Deweloper z gminy Pelplin dwa lata czekał na pozwolenie na budowę. Wcześniej Pomorski Wojewódzki Konserwator Zabytków Igor Strzok wydawał decyzje odmowne, zaprzeczając swoim własnym ustaleniom. Deweloper uważa, że Igor Strzok traktuje swój urząd jak prywatny folwark. Konserwator nie komentuje sprawy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tczewskim ratuszu już od dłuższego czasu trwają prace związane z wprowadzeniem stref płatnego parkowania. Miałyby one pojawić się w różnych częściach miasta - nie tylko na starówce. Temat związany ze strefami płatnego parkowania w naszym mieście powróci już za tydzień, 28 października, podczas XXXV sesji Rady Miejskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugą środę o godz. 9:00 (powtórki w soboty o godz. 12:00). Kolejna audycja odbędzie się 3 listopada. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Opinie w Radiu Tczew są również retransmitowane w Telewizji Tetka Tczew.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe