Ponad 500 interwencji straży pożarnej na Pomorzu

  • 21.10.2021, 21:37
  • Redakcja
Ponad 500 interwencji straży pożarnej na Pomorzu fot. Pixabay/ zdjęcie poglądowe

Podziel się:

Oceń:

Wichura, która przechodzi przez nasz region, spowodowała wiele szkód. Powalone drzewa, uszkodzone budynki i zerwane linie energetyczne to tylko część skutków silnego wiatru.

Ponad 500 interwencji straży pożarnej

 

Sprawdziły się zapowiedzi synoptyków. Nad Pomorze nadciągnął front, któremu towarzyszy porywisty wiatr. Straż pożarna interweniuje w całym regionie. Jak poinformowało Pomorskie 998, tylko w czwartek po południu strażacy wyjechali do ponad 500 wezwań.

 

fot. Pomorskie998

Przerwy w dostawie prądu

 

Natomiast Energa Operator informuje o przerwach w dostawie prądu. Wyłączenia bieżące energii elektrycznej oraz awarię można śledzić na stronie operatora.

 

fot. energa-operator.pl

 

Uszkodzone budynki

 

W Tczewie strażacy przyjęli kilkadziesiąt zgłoszeń o powalonych drzewach i zerwanych dachach. Na ulicy Lecha wiatr naruszył konstrukcję powstającego budynku. W związku z zagrożeniem wyłączono fragment ulicy. Ruch samochodowy jest niemożliwy od wjazdu przy Szkole Podstawowej nr 5 do skrzyżowania z ulicą Kopernika.

 

fot. Redakcja

Wszelkie informacje pogodowe związane z ostrzeżeniem IIMGW znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe