Jarmark Bożonarodzeniowy w Tczewie. Wystawco, zgłoś się!

  • 24.10.2021, 08:03
  • Redakcja
Jarmark Bożonarodzeniowy w Tczewie. Wystawco, zgłoś się! fot. Fotoopus Rafał Grzenkowski

Podziel się:

Oceń:

Fabryka Sztuk poinformowała w swoich mediach społecznościowych, że rozpoczęła się rekrutacja wystawców na kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy. Odbędzie się on w dniach 11-12 grudnia, w godzinach od 11:00-18:00 na dziedzińcu instytucji.

Wystawcy mogą zgłaszać się do 4 listopada. Organizatorzy podkreślają:

 

Konieczne jest przesłanie trzech zdjęć asortymentu na adres: [email protected] W przypadku dużej liczby wniosków zostanie dokonany wybór propozycji najtrafniejszych dla charakteru wydarzenia. Wystawcy nie ponoszą żadnych opłat,

 

Jednocześnie, Fabryka Sztuk informuje:

 

W razie wystąpienia istotnej zmiany okoliczności powodującej, że organizacja Jarmarku nie leży w interesie publicznym (np. żałoba narodowa, zakaz organizacji imprez, zmiana lub wprowadzenie nowych przepisów, zaleceń, wytycznych związanych ze stanem epidemii w Polsce), mamy prawo do odwołania Jarmarku w każdej chwili.

 

Aby zostać wystawcą należy wypełnić formularz i zapoznać się z regulaminem. 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe