Ruszyły zgłoszenia na tczewski "Slam poetycki w Zagłębiu"

  • 29.10.2021, 07:15
  • Redakcja / CKiS Tczew
Ruszyły zgłoszenia na tczewski "Slam poetycki w Zagłębiu" fot. CKiS Tczew

Podziel się:

Oceń:

Centrum Kultury i Sztuki organizuje slam poetycki w otoczeniu Wisły, mostów i starego miasta. Twórcy-performerzy prezentować będą swoje wiersze na scenie klubu w Zagłębiu Artystycznym.

Przepustką do pojedynkowania są autorskie teksty. Można je mówić z pamięci, czytać, śpiewać, a nawet melorecytować. W trakcie występu można używać rekwizytów. Tematyka utworów jest dowolna. Występujący mają do dyspozycji od 3 do 4 minut, w zależności od etapu. 

 

Pochwalcie się tekstami i pozwólcie publiczności wybrać te najlepsze! 

- CKiS Tczew

 

Zgłoszenia slamerów przyjmowane są na adres e-mail: [email protected] (w temacie należy wpisać „Zgłoszenie na Slam w Zagłębiu"). Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Nagrody:

  • dla zwycięzcy: 500 zł,
  • dla półfinalistów: 3 x 100 zł.

 

Droga Publiczności, bez Was impreza się nie odbędzie, więc przybywajcie tłumnie! Otworzymy dla Was Kawiarenkę „Antrakt”, gdzie oferujemy wszystko, co potrzeba, żeby się świetnie bawić. W zamian oczekujemy głosowania na poetów. Pamiętajcie o bezpieczeństwie własnym i innych uczestników, na imprezie obowiązywać będą regulacje pandemiczne. Wydarzenie uatrakcyjni występ muzyczny - niespodzianka.

-CKiS Tczew

 

Karta zgłoszenia i regulamin są na stronie internetowej CKiS.

Redakcja / CKiS Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe