Spacer z Dawnym Tczewem po nieistniejących nekropoliach

  • 30.10.2021, 08:00
  • Redakcja
Spacer z Dawnym Tczewem po nieistniejących nekropoliach fot. Dawny Tczew (FB)

Podziel się:

Oceń:

Tczewskie Zaduszki to tradycyjny już spacer śladami nieistniejących tczewskich cmentarzy. Jego organizatorem jest wirtualne muzeum miasta, Dawny Tczew.

31 października odbędą się Tczewskie Zaduszki, czyli spacer po nieistniejących, staromiejskich nekropoliach. Jego organizatorem jest Dawny Tczew, a o szczegółach mówi Przemysław Zieliński:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Początek niedzielnego spaceru o 18:00. Zbiórka przy kościele Podwyższenia Krzyża Świętego na Starym Mieście. 


Na stronie Dawnego Tczewa (TUTAJ) możecie przeczytać historie tczewskich cmentarzy - zarówno obecnych, jak i tych, które już nie istnieją. 

 

Redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
-
- 31.10.2021, 18:17
o nie nieporozumienie deptanie ,deptanie pochowanych a ten zielinski o wielki grzesznik jak dawny tczew...nie nie i ...brak szacunku dala zniewaga ....
IR
IR 10.11.2021, 16:31
Dobrze się czujesz?

Pozostałe