Zgłoś wolontariusza. Nagrody dla społeczników w Gminie Tczew

  • 02.11.2021, 09:41
  • Redakcja
Zgłoś wolontariusza. Nagrody dla społeczników w Gminie Tczew fot. Gmina Tczew

Podziel się:

Oceń:

Po raz kolejny Gmina Tczew zaprasza do składania wniosków i wskazania osób oraz przedsiębiorstw, które wyróżniają się w swoich działaniach, angażują, spełniają swoje cele niosąc bezinteresowną pomoc innym. Wyróżnione mogą zostać także inicjatywy, które były ważne dla społeczności lokalnej.

Docenią wolontariuszy

 

Jak podkreśla wójt Krzysztof Augustyniak, bezinteresowna praca ludzi to fundament lokalnych organizacji pozarządowych, inicjowanych działań społecznych, zaangażowania wyjątkowych osób w wiele istotnych działań w gminie Tczew.

 

Serdecznie zapraszamy do aktywnego zgłaszania kandydatur - osób indywidualnych, grup, firm, inicjatyw, wydarzeń - z którymi stykacie się w swojej codziennej działalności, w swoim codziennym życiu.

Możecie w ten sposób okazać wdzięczność za otrzymaną pomoc oraz pokazać, że ich praca, zaangażowanie i poświęcony czas są zauważane i doceniane.

- Gmina Tczew

 

Przeczytaj także: Gmina Morzeszczyn: Nagrody dla społeczników [RUSZYŁY ZGŁOSZENIA]

 

Laureaci zostaną nagrodzeni i wyróżnieni w 3 kategoriach:

I. Wolontariusz Roku
II. Firma przyjazna społeczności lokalnej
III. Inicjatywa społeczna roku

Zgłoszenia są przyjmowane do 15 listopada. Wypełnione wnioski (wraz z dołączonym oświadczeniem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych nominowanego/kandydata) należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected] lub [email protected] 

 

Zobacz też: Pelplin: Chcą nagrodzić społeczników i wolontariuszy. Możesz zgłosić kandydata

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe