Tczew: Zabrały ze sobą pieniądze znalezione na chodniku. Teraz szuka ich policja

  • 03.11.2021, 06:03
  • KPP Tczew / oprac. Redakcja
Tczew: Zabrały ze sobą pieniądze znalezione na chodniku. Teraz szuka ich… fot. KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z tczewskiej komendy prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia mienia, do którego doszło na ulicy Żwirki.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie od 12 października prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia pieniędzy. Według ustaleń mundurowych do przestępstwa doszło 14 września przed godziną 13:00, na ulicy Żwirki. To wtedy dwie osoby zabrały ze sobą znalezione na chodniku pieniądze, w kwocie 2,5 tys. złotych. Gotówkę chwilę wcześniej zgubił właściciel.

fot. KPP Tczew

Wszyscy, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości, albo miejsca pobytu, proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 74 28 188, 47 74 28 162 albo pisząc na adres: [email protected]

KPP Tczew / oprac. Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe