Wyniki Turnieju Tenisa Stołowego w Dąbrówce Tczewskiej

 • 03.11.2021, 13:04
 • Redakcja / UG Tczew
Wyniki Turnieju Tenisa Stołowego w Dąbrówce Tczewskiej fot. UG Tczew

Podziel się:

Oceń:

W ostatnią sobotę października na hali widowiskowo-sportowej szkoły podstawowej w Dąbrówce Tczewskiej rywalizowali pasjonaci tenisa stołowego.

Do rozgrywek przystąpiło 21 osób, w trzech kategoriach: kobiety, do 40 roku życia oraz +40.

Najliczniejszą grupę stanowili zawodnicy kategorii +40. Jedenaście osób zostało podzielonych na dwie grupy, w których rywalizowano każdy z każdym. Do dalszej fazy rozgrywek awansowało po dwóch najwyżej sklasyfikowanych zawodników. W finale, Adam Kapinos zwyciężył z Tomaszem Ciapką. Natomiast w meczu o trzecią lokatę Mariusz Sadowski pokonał Krzysztofa Augustyniaka.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał Michał Dywelski, natomiast obsługą techniczną imprezy zajęli się pracownicy Szkoły w Dąbrówce Tczewskiej.

 

CZYTAJ TEŻ: Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o puchar wójta

 


Klasyfikacja +40:

 1. Adam Kapinos (Rokitki)
 2. Tomasz Ciapka (Swarożyn)
 3. Mariusz Sadowski (Swarożyn)

Siedem osób występowało w kategorii do 40 roku życia. W dwóch grupach toczono pojedynki każdy z każdym. Ostatecznie Jakub Kukuła w finale pokonał Artura Bielawa. Trzecie miejsce wywalczył Paweł Sadowski, ogrywając Dominika Kreft.

 

Klasyfikacja do 40 roku życia:

 1. Jakub Kukuła (Szpęgawa)
 2. Artur Bielawa
 3. Sadowski Paweł

W kategorii kobiet trzy panie rywalizowały systemem każdy z każdym do trzech wygranych setów. Weronika Ciapka ze Swarożyna wygrała oba pojedynki zapewniając sobie pierwsze miejsce. Druga lokata była dla Karoliny Dubiel. Najniższy stopień na podium przypadł Katarzynie Kreft.

 

Klasyfikacja kobiet:

 1. Weronika Ciapka (Swarożyn)
 2. Karolina Dubiel (Gniszewo)
 3. Katarzyna Kreft (Malenin)

Po zakończeniu zmagań, puchary wręczali Anna Sadowska, wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Tczewskiej oraz Wójt Gminy Tczew, Krzysztof Augustyniak.

Redakcja / UG Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe