Powiatowe Igrzyska młodzieży szkolnej w unihokeju: Najlepsze SP Polskie Gronowo i ZS Subkowy

  • 03.11.2021, 15:36
  • Redakcja
Powiatowe Igrzyska młodzieży szkolnej w unihokeju: Najlepsze SP Polskie… fot. PCS Tczew

Podziel się:

Oceń:

W środę, 3 listopada, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w Unihokeju dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie we współpracy z SP nr 1 w Gniewie.

Prawo startu mieli uczniowie z roczników 2007 - 2008. Ostatecznie do zawodów przystąpiło 4 drużyny w kategorii dziewcząt oraz 5 zespołów w kategorii chłopców. Każda drużyna składała się z 6 zawodników. Zawody przeprowadzono systemem każdy z każdym. 

Pierwsze miejsce w kat. dziewcząt zajęła Szkoła Podstawowa w Polskim Gronowie, natomiast w kat. chłopców najlepszy okazał się ZS Subkowy.

Zwycięskie reprezentacje będą reprezentować powiat tczewski w półfinale wojewódzkim.

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:


Dziewczęta

 

1. miejsce - SP Polskie Gronowo. Skład drużyny: Tatiana Chmiel, Oliwia Kleinowska, Laura Kołodziejczyk, Ewelina Mierzwicka, Kinga Smugaj, Paulina Szumal, Magdalena Szwarc, Sandra Szwarc. Nauczyciel W-F/Trener: Alina Rychlewska,
2. miejsce - ZS Subkowy,
3. miejsce - ZKiW Rudno,
4. miejsce - SP nr 12 Tczew.


Chłopcy

 

1. miejsce - ZS Subkowy. Skład drużyny: Dominik Faliński, Stanisław Mokwa, Jakub Nowakowski, Tomasz Sójka, Jan Szczygielski, Mateusz Szupryczyński, Dawid Walkowski, Igor Wroński, Bastian Zdyb. Nauczyciel W-F/Trener: Marcin Czerwiński,
2. miejsce - SP nr 7 Tczew,
3. miejsce - SP nr 2 Pelplin,
4. miejsce - SP nr 1 Gniew,
5. miejsce - SP Miłobądz.
 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe