Remont stadionu "niezbędny". Prezydent po spotkaniu z trenerami

  • 17.10.2017, 13:40 (aktualizacja 17.10.2017 13:47)
  • W. Stobba, M. Irzyk
Remont stadionu "niezbędny". Prezydent po spotkaniu z trenerami
Podziel się:
Oceń:
Jest szansa na remont stadionu miejskiego przy ulicy Bałdowskiej w Tczewie. Taki wniosek można wysunąć po poniedziałkowym spotkaniu trenerów lekkiej atletyki z władzami miasta.

Podczas spotkania trenerów z prezydentem Mirosławem Pobłockim, wiceprezydentem Adamem Urbanem i przewodniczącym Rady Miejskiej Mirosławem Augustynem, dyskutowano o potrzebach lekkoatletyki w zakresie infrastruktury. Ustalono, że remont stadionu jest niezbędny. Kolejne spotkanie poświęcone przyszłości obiektu zaplanowano za dwa tygodnie. Będzie ono dotyczyć możliwości dofinansowania inwestycji i jej ewentualnego podziału na etapy.

Dodajmy, że temat przyszłości terenu przy ulicy Bałdowskiej podjęły redakcje Telewizji Tetka i Radia Tczew. Miasto zamierzało pierwotnie sprzedać działkę pod budownictwo mieszkaniowe.

O sprawie pisaliśmy wcześniej tutaj:
Przyszłość stadionu przy Bałdowskiej wciąż niepewna
Modernizować czy likwidować? Pytamy mieszkańców o przyszłość Stadionu Miejskiego

W. Stobba, M. Irzyk
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe