Opinie w Radiu Tczew 17.11.: przyspieszająca czwarta fala pandemii oraz opłata handlowa na rachunkach za prąd

  • 17.11.2021, 13:25 (aktualizacja 17.11.2021, 13:37)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 17.11.: przyspieszająca czwarta fala pandemii oraz…

Podziel się:

Oceń:

17 listopada gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli dziennikarze Barbara Jackiewicz i Krzysztof Repiński. Dziś porozmawialiśmy m.in. o narastającej czwartej fali koronawirusa oraz o dodatkowej opłacie handlowej na rachunkach za prąd.

Czwarta fala COVID-19 nie odpuszcza i dotyka coraz młodszych. W związku z trudną sytuacją w województwie pomorskim Oddział Pediatryczny Szpitali Tczewskich oraz Oddział Wewnętrzny zostały przekształcone w oddziały dla osób z COVID. Wkrótce to samo stanie się z rehabilitacją przy ul. 1 Maja.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ostatnim czasie do naszej redakcji zgłosiło się kilka osób, które zauważyły, że ich rachunki za prąd są wyższe niż się spodziewały i odkryły na fakturach dodatkową opłatę handlową, o której nie wiedziały przy podpisaniu umowy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sławomir Zgubiński, który przez wypadek w dzieciństwie stracił obie ręce, od lat budzi podziw mieszkańców Tczewa i okolicy. Mimo swojej niepełnosprawności jeździ na rowerze, pokonując ponad 500 kilometrów tygodniowo. To jego życiowa pasja. Łukasz Elmanowski poruszony sytuacją Sławka założył w internecie zrzutkę na nowy rower dla niepełnosprawnego. Zbiórka 25 tysięcy złotych wzbudziła wielkie zainteresowanie i zakończyła się powodzeniem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugą środę o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 1 grudnia. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Opinie w Radiu Tczew są również retransmitowane w Telewizji Tetka Tczew.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe