Zbierają na leczenie tczewskich kotów. Ostatnie godziny zbiórki!

  • 17.11.2021, 14:50
  • Redakcja
Zbierają na leczenie tczewskich kotów. Ostatnie godziny zbiórki! fot. Pomorski Koci Dom Tymczasowy

Podziel się:

Oceń:

Pomorski Koci Dom Tymczasowy zorganizował zbiórkę na pokrycie opłat związanych z leczeniem tczewskich, chorych kotów, które trafiają pod opiekę tej organizacji.

 

Ostatnie godziny zbiórki

 

Jak czytamy na portalu ratujemyzwierzaki.pl, zbiórka trwa jeszcze przez kilka godzin

 

Nadal sterylizujemy, ratujemy koty, ale niestety mimo prób zdobycia pieniędzy na ten cel ostatnio jest bardzo ciężko... Z każdym miesiącem rozliczamy fakturę za leczenie naszych podopiecznych, zamawiamy dla nich karmę do domu tymczasowego.

Październik okazał się trudny, mimo udostępniania i robienia zbiórek wszystkie stoją w miejscu. Koszty rosną, napływają prośby pomocy dla kotów, ale nikt nie zastanawia się, skąd my bierzemy na to wszystko...

W Tczewie miasto nas nie wspiera, wszystko, co robimy leży na naszych barkach i na pomocy od prywatnych osób i ich cegiełek.

W październiku nasze główne koszty to sterylizację bezdomnych kotów - zabiegi, których nie jesteśmy w stanie odmówić. Bez nich te koty dalej by się rozmnażały i cierpiały... 

Lecz niestety jeżeli nie uda nam się zdobyć finansów, będziemy musieli przestać sterylizować, leczyć i tymczasować... Bardzo prosimy o pomoc w wyjściu z naszych długów! Mamy czas tylko do 17 listopada, aby pokryć zaległą fakturę z lecznicy.

- organizatorzy zbiórki (na portalu ratujemyzwierzaki.pl)

 

fot. ratujemyzwierzaki.pl (screen)

 

Zobacz także: PILNE! Potrzebna pomoc dla bezpańskich kotów ze Swarożyna

 

Chcą dalej pomagać

 

Kotami opiekują się wolontariuszki z Pomorskiego Domu Tymczasowego. O szczegółach mówi jedna z organizatorek akcji, Justyna Rynkowska:

 

Zbieramy teraz przede wszystkim na opłacenie leczenia naszych podopiecznych u weterynarza. Wchodzi w to leczenie kotów w domu tymczasowym a także sterylizacje kotów wolnobytujących. Zbiórka jest pilna - fakturę mamy do opłacenia do dzisiaj (17.11). Musimy pilnie zebrać te pieniądze. Jeżeli nie uda nam się uzyskać tych pieniędzy, będziemy musieli odmówić pomocy kolejnym kotom. 

 

 

>> WESPRZYJ ZBIÓRKĘ <<

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe