Pelplin: Czy sztuka może uchronić przed depresją? Teatr Czarnego Tła próbuje to sprawdzić

  • 21.11.2021, 08:00
  • Redakcja
Pelplin: Czy sztuka może uchronić przed depresją? Teatr Czarnego Tła próbuje… fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

Klub Młodzieżowy w Pelplinie zaprasza na spektakl wieńczący projekt "Czarny Teatr - profilaktyka przeciwdziałania depresji wśród dzieci i młodzieży w okresie pandemii".

Widowisko Teatru Czarnego Tła odbędzie się w czwartek, 25 listopada o godz. 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie.

 

Spektakl jest uwieńczeniem projektu „Czarny teatr - profilaktyka przeciwdziałania depresji wśród dzieci i młodzieży w okresie pandemii” dofinansowanego w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Pokolenia ze środków Gminy Pelplin i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

- informacje prasowe

 

Wstęp na wydarzenie jest wolny

 

Konwencją czarnego teatru jest zaciemniona scena i aktorzy ubrani w czarne stroje. Widoczne są tylko rekwizyty pomalowane farbami fluorescencyjnymi rozświetlonymi światłem UV. Wszystko odbywa się na tle muzyki.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe