Pomóż Pogoni wyjechać na mistrzostwa [ZRZUTKA]

  • 19.11.2021, 14:11
  • Redakcja / Pogoń Dekpol Tczew
Pomóż Pogoni wyjechać na mistrzostwa [ZRZUTKA] fot. Pogoń Dekpol Tczew

Podziel się:

Oceń:

Pogoń Dekpol Tczew buduje swoją markę na arenie krajowej. W tym sezonie piłkarki zakończyły sezon 1 ligi kobiet na drugim miejscu. Teraz klub ma szansę na kolejny sukces, ale potrzebuje pomocy kibiców.

 

Mistrzostwa już w grudniu

 

Zawodniczki Pogoni już przygotowują się na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w futsalu do lat 19, które odbędą się między 3 a 5 grudnia w Krakowie. Cały wyjazd generuje jednak spore koszty. W związku z tym drużyna prosi swoich kibiców o wsparcie. Jak informuje zespół, trzydniowy turniej, wiąże się z zapewnieniem zawodniczkom oraz sztabowi transportu do Krakowa i noclegów pomiędzy poszczególnymi dniami rozgrywek. 

 

Do zorganizowania wyjazdu potrzebne jest 10 tysięcy złotych, dlatego klub postanowił zorganizować zbiórkę:

 

 

źródło: zrzutka.pl

 

>>WESPRZYJ ZRZUTKĘ<<

 

Potrzebne wsparcie kibiców

 

Tak o potrzebach związanych z wyjazdem na mistrzostwa pisze klub:

 

Turnieje i zawody organizowane na najwyższym poziomie rozgrywkowym niosą za sobą ogromne, w naszej skali, koszty logistyczno-organizacyjne. Trzydniowy turniej, wiąże się z zapewnieniem zawodniczkom oraz sztabowi transportu do odległego Krakowa oraz noclegów pomiędzy poszczególnymi dniami rozgrywek. Większość naszych środków inwestujemy w rozwój naszej utalentowanej młodzieży dlatego zwracamy się do wszystkich zainteresowanych wsparciem klubu, kibiców jak i potencjalnych sponsorów o wsparcie finansowe organizacji tego wyjazdu, byśmy mogli spokojnie realizować swoją główną misję.  

- Pogoń Dekpol Tczew

 

Zbiórka trwa do końca listopada. 

 

Przeczytaj także: Pogoń zamyka sezon zwycięstwem

Redakcja / Pogoń Dekpol Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe