Dziękujemy, że jesteście! 5. urodziny Radia Tczew za nami

  • 23.11.2021, 11:39
  • Redakcja
Dziękujemy, że jesteście! 5. urodziny Radia Tczew za nami fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

22 listopada świętowaliśmy nasze piąte urodziny. Z okazji naszego małego, ale bardzo ważnego jubileuszu całym redakcyjnym zespołem chcemy Wam, naszym słuchaczom podziękować za to, że jesteście z nami!

 

Dziękujemy!

 

Doceniliśmy już instytucje i firmy, które codziennie pomagają nam, dziennikarzom, wypełniać swoje obowiązki. Dziś chcemy podziękować tym, dla których codziennie wykonujemy naszą pracę, tym którzy napędzają nas do działania, czyli Wam - naszym słuchaczom i czytelnikom. Bez Was nie byłoby Radia Tczew.

 

Czytaj także: 5. urodziny Radia Tczew! [RELACJA]

 

fot. Aleksandra Hotowy

 

Na naszej antenie pojawiło się wielu interesujących gości, były także konkursy i inne atrakcje. Nie mogliśmy jednak odpuścić sobie wyjścia do naszych odbiorców, którzy nie szczędzili słów wsparcia i urodzinowych życzeń: 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Życzę wszystkiego najlepszego, jestem z was dumna, macie super konkursy przez cały rok.

 

Waszego radia słucham, fajna muzyka u was leci, taka mało znana i alternatywna. Jeśli chce posłuchać czegoś nowego to włączam wasze radio.

 

Wszystkiego dobrego, zdrowia wam życzę i abyście dalej funkcjonowali w tym ciężkim świecie. Tczew to małe miasteczko, ale szanujemy was bardzo, dziękuje.

 

Nasi reporterzy byli bardzo zaskoczeni, że tym razem to nie tylko oni, ale również mieszkańcy miasta sami podchodzili do mikrofonu by podzielić się opiniami na temat naszej pracy i funkcjonowania Radia Tczew.
 

fot. Aleksandra Hotowy

 

Dziękujemy również tym, którym możemy umilić nie tylko czas wolny oraz podróż, ale także pracę - cieszymy się, że nawet w trakcie wykonywania swoich obowiązków nas słuchacie!
 

fot. Aleksandra Hotowy

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Jest ustawione wasze radio, zobaczy Pan, już 5 urodziny, życzę dalszego rozwoju i troszeczkę nowości. Pozdrawiam klientów i taksówkarzy.

 

Nasze urodziny świętowali również najmłodsi z Klubu Rodzinnego Zatorze.
 

fot. Aleksandra Hotowy

 

Wszystkiego najlepszego z okazji 5. urodzin Radia Tczew, dużo uśmiechu i radości życzy Klub Rodzinny Zatorze!

 


Drodzy Słuchacze i Słuchaczki, bez Was nasza praca nie miałaby sensu. Mamy nadzieję, że będziecie z nami przez kolejne lata. Do usłyszenia!

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe