Charytatywny parkrun dla Antosia

  • 24.11.2021, 08:00
  • Redakcja
Charytatywny parkrun dla Antosia fot. parkrun Tczew (FB)

Podziel się:

Oceń:

W sobotę, 27 listopada tczewianie po raz kolejny pobiegną w szczytnym celu.

Z czym dzielnie walczy Antek i jego najbliżsi możecie przeczytać TUTAJ

 

Bieganie = pomaganie, wielokrotnie wsparliście innych w potrzebie, mamy ogromną nadzieję, że i tym razem pokażecie Wasze otwarte serca.


Tym razem będzie z nami Mama Antosia, którą dotknęła przerażająca choroba syna. Mama Antosia mówi - Strach rośnie… Rzeczywistość nas przerasta, mam wrażenie, że walczymy z wiatrakami. Choroba Antosia coraz bardziej daje nam się we znaki i stawia przed nami kolejne wyzwania. Mój synek zmaga się z nawracającymi atakami padaczki, ma ogromna wadę wzroku, zaburzenia autystyczne, wciąż nie mówi, nie wykonuje poleceń, jest dzieckiem niesamodzielnym, nisko funkcjonującym społeczne i fizycznie. Nawet noc nie przynosi odpoczynku, bo organizm Antosia nie potrafi przejść w stan spoczynku. Będzie możliwość wsparcia, poprzez wrzucenie pieniążków do puszki z którą będzie mama Antka - serdecznie zaprasza do wsparcia.

Oczywiście udział w parkrun jest bezpłatny a wsparcie jest dobrowolne.
Do zobaczenia!

 

Sobotni parkrun tradycyjnie odbędzie się na bulwarze. Początek o godzinie 9:00. Na miejscu będą wolontariusze z puszkami, do których każdy będzie mógł podejść i wrzucić datek.  

To nie koniec akcji pomocowych dla chłopca. Już 4 grudnia w Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się koncert charytatywny

 

Czytaj także: Koncert dla Antosia [AKCJA CHARYTATYWNA]

 

Rehabilitację Antka można wesprzeć także na portalu siepomaga.pl (TUTAJ).

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe