Prezydent Tczewa otrzymał Medal Polskiego Związku Działkowców

  • 24.11.2021, 10:20
  • UM Tczew / oprac. Redakcja
Prezydent Tczewa otrzymał Medal Polskiego Związku Działkowców fot. UM Tczew

Podziel się:

Oceń:

Prezydent Tczewa otrzymał Medal Jubileuszowy „Bene Meritus” – za zasługi dla Polskiego Związku Działkowców.

 

Medal został przyznany z okazji 40-lecia PZD.

 

Cieszę się, że działkowcy dobrze się w Tczewie czują i doceniają pomoc miasta. Rodzinne Ogrody Działkowe w Tczewie zajmują blisko 150 ha – to 3353 małych ogródków. Co roku nasze miasto dofinansowuje budowę lub modernizację infrastruktury ogrodowej któregoś z ROD-ów. Co roku, wspólnie z działkowcami, bawimy się na Tczewskich Dożynkach Działkowych. Mam nadzieję na dalszą dobrą współpracę.

- Mirosław Pobłocki, Prezydent Tczewa

 

Wyróżnienie przyznał Eugeniusz Kondracki, prezes Polskiego Związku Działkowców, a wręczyli je Mieczysław Kamiński, prezes Okręgu Pomorskiego PZD oraz Bogusław Dąbrowski, przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej PZD.

 

fot. Urząd Miejski w Tczewie

UM Tczew / oprac. Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe