25 tysięcy złotych na Ogród Miejski w Tczewie!

  • 24.11.2021, 12:38
  • Aleksandra Kęprowska
25 tysięcy złotych na Ogród Miejski w Tczewie! fot. Tczewscy Kurierzy Rowerowi (FB)

Podziel się:

Oceń:

Społecznicy z Tczewa otrzymali grant w wysokości 25 tysięcy złotych w ramach Funduszu Inicjowania Rozwoju na realizację Ogrodu Miejskiego.

 

Maaaaamy tooo!!!

Ale emocje... Możemy już oficjalnie ZAPROSIĆ WAS WIOSNĄ DO OGRODU!

#10foruminicjowaniarozwoju

- Tczewscy Kurierzy Rowerowi  (FB)

 

Inicjatorami projektu są: Tczewscy Kurierzy Rowerowi (Fundacja To i Co), Urząd Miejski w Tczewie oraz Flex Poland, a także Stowarzyszenie Ruch Inicjatyw Obywatelskich Tczewa, Dzicy Przyrodnicy i przyjaciele. 

O szczegółach mówi Paulina Kremer z Tczewskich Kurierów Rowerowych:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Jak prezentuje się harmonogram najbliższych działań?

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

10 FORUM INICJOWANIA ROZWOJU / GDAŃSK - 24 LISTOPADA / "KLIMAT DO ZMIANY" PLANETA. PARTNERSTWO. PRZYWÓDZTWO

Forum to coroczna, największa na Pomorzu, Konferencja na rzecz współpracy międzysektorowej i zrównoważonego rozwoju. To także wkład pomorskiego biznesu, samorządu i organizacji pozarządowych na rzecz 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju i Agendy 2030.

​W tym roku będziemy mieli przyjemność spotkać się m.in. z: Ewą Ewart, dr Joanną Jurgą, Tomaszem Stawiszyńskim, Marcinem Popkiewiczem, Przemkiem Staroniem. Debaty, rozmowy dla zmiany, sesje dobrych praktyk, spotkania z ludźmi, których naprawdę warto posłuchać i poznać – nie może Was zabraknąć podczas jubileuszowego 10 FORUM INICJOWANIA ROZWOJU!  Wszystko to w duchu 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju.

- www.forumrozwoju.org.pl

 

Czytaj także: Ogród Miejski w Tczewie? To realne! Dorzuć się do zbiórki [ROZMOWA]

 


Więcej na ten temat usłyszycie już w piątkowy poranek (26 listopada). Społecznicy odwiedzą nasze studio i opowiedzą o szczegółach nadchodzących działań.

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
QQ
QQ 25.11.2021, 00:33
cacy tylko nie ruch inicjatyw obywateli tczewa to macjina rzesza oszustwa z brzadkowskim na czele i pryjaciele ich tak delikatnie wypad na wysypisko z nimi do utylizacji

Pozostałe