Ruszyła ewaluacja konkursu "Rowerem do pracy". Wypełnij internetową ankietę

  • 26.11.2021, 08:00
  • Aleksandra Kęprowska
Ruszyła ewaluacja konkursu "Rowerem do pracy". Wypełnij internetową ankietę fot. materiały prasowe / Canva

Podziel się:

Oceń:

Jakie masz pomysły na nagrody do przyszłorocznego sklepiku konkursowego? Czy Twoja firma motywowała Cię w jakiś sposób do aktywnego uczestnictwa? Czy konkurs skłonił Cię do częstszej jazdy rowerem? Na te oraz wiele innych pytań możecie odpowiedzieć wypełniając ankietę podsumowującą tegoroczną edycję konkursu "Rowerem do pracy".

 

>> ANKIETA DOSTĘPNA JEST TUTAJ <<

 

Dziękuję, że kolejny rok byliście z nami. To ważne, że jest nas coraz więcej, to ważne było szczególnie w tym roku, kiedy konkurs prawie się nie odbył. Dzięki Wam, tym że jesteście i jeździcie zmieniamy Tczew na lepsze. Chylę czoła przed Wami i proszę Was jeszcze o jeden wysiłek, wypełnienie poniższej ankiety. 

Jak co roku chcemy Was zapytać o konkurs.

Chcemy poznać Waszą opinię, zarówno co do zasad konkursu (terminy, regulamin), kwestii technicznych (rejestracja przejazdów), komunikacji z naszej strony, jak i oczekiwań co do kolejnej edycji.

Ankieta jest oczywiście anonimowa, a odpowiedzi będą upublicznione tylko w formie zbiorczej.

Wypełnienie ankiety zajmie Wam ok. 5-10 min więc do dzieła! :)

- Grzegorz Pawlikowski, inspektor ds. rowerowych urzędu miejskiego w Tczewie

 

Czytaj także: 9 razy na rowerze dookoła Ziemi, czyli jubileuszowa edycja "Rowerem do pracy" za nami

 

Ankieta ewaluacyjna konkursu "Rowerem do Pracy" pomoże zebrać wnioski uczestników, którzy w tym roku brali udział w rywalizacji. Będzie także wskazówką do tego, by jakie zmiany można wprowadzić w kolejnej edycji. Co było nie tak? Które elementy konkursu zasługują na uwagę? Co należy zmienić? 

Wypełnienie ankiety zajmie ok. 5-10 minut. 

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe