Radca prawny nowym prezesem zarządu TCSiR

  • 29.11.2021, 10:23
  • Redakcja / UM Tczew
Radca prawny nowym prezesem zarządu TCSiR fot. UM Tczew

Podziel się:

Oceń:

Funkcję prezesa Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. w Tczewie obejmie Tomasz Bronk. O wyborze poinformowała Rada Nadzorcza spółki.

Od 1 października Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji działa jako miejska spółka prawa handlowego. Po przekształceniu TCSiR realizuje te same zadania, ale zmiana formy prawnej pozwala na pozyskanie większego dofinansowania na budowę aquaparku. Po tej zmianie Rada Nadzorcza Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. ogłosiła konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki. 29 listopada ogłoszono jego wyniki.

 

CZYTAJ TEŻ: Aquapark coraz bliżej? Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji szuka prezesa

 

O stanowisko prezesa ubiegało się 8 osób, spośród których 6 spełniło wymogi formalne. Po rozmowach z kandydatami, Komisja Kwalifikacyjna zdecydowała o wyborze Tomasza Bronka, który jest radcą prawnym, absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Zrealizował podyplomowe studia na kierunkach:

  • zamówienia i dyscyplina finansów publicznych w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy,
  • zarządzanie projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie,
  • zarządzanie finansami i prawo w ochronie zdrowia w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Tomasz Bronk ukończył także aplikację radcowską, prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku oraz uzyskał wpis na listę radców prawnych.

Od 2006 r. przez 10 lat, pracował w Szpitalach Tczewskich, pełniąc funkcję prokurenta, głównego specjalisty ds. inwestycji, zastępcy dyrektora ds. administracyjno-technicznych, zastępcy dyrektora ds. zamówień publicznych i zaopatrzenia. Od 2015 r. obejmował funkcję zastępcy Przewodniczącego Rady Nadzorczej Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Tczewie. Od 2017 r. był dyrektorem Centrum Usług Wspólnych Gminy Miejskiej Tczew.

Nowy Prezes Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji ma 42 lata, jest żonaty i ma dwie córki.

Redakcja / UM Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe