Do kogo tym razem trafi starogardzka "Wierzyczanka"? Ruszyły zgłoszenia kandydatów

  • 02.12.2021, 06:32
  • Redakcja / UM Starogard
Do kogo tym razem trafi starogardzka "Wierzyczanka"? Ruszyły zgłoszenia… fot. UM Starogard Gdański

Podziel się:

Oceń:

Starogardzki magistrat czeka na zgłoszenia kandydatów do nagrody Prezydenta Miasta - Wierzyczanki 2021.

Prezydent Starogardu Gdańskiego zaprasza do zgłaszania kandydatów do nagrody "Wierzyczanka", za 2021 rok. Nominowane mogą być osoby fizyczne, przedsiębiorcy i osoby wyróżniające się na polu działań społecznych, działające w Starogardzie Gdańskim na rzecz jego mieszkańców.

Nominację wraz z uzasadnieniem może złożyć każdy mieszkaniec miasta. Wnioski przyjmowane są do 20 grudnia. Można je składać w Urzędzie Miasta przy ul. Gdańskiej 6, osobiście w Biurze Obsługi Klienta w godz. pracy urzędu, lub za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu do urzędu).

 

NAGRODY ZA ROK 2020

 

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, gala wręczenia "Wierzyczanek" odbyła się 20 czerwca.  Tradycyjny termin tego wydarzenia to 29 stycznia, kiedy to obchodzona jest rocznica powrotu Starogardu do Państwa Polskiego.

Nagrody za rok 2020 otrzymali Starogardzkie Bractwo Rycerskie, Szlachetna Paczka - Rejon Starogard Gdański, Biuro Rachunkowe RK Roma Kamrowska, Kociewskie Centrum Zdrowia sp. z o.o. oraz Hufiec Związku Harcerstwa Polskiego Starogard Gdański. 


Nagroda przyznawana jest na podstawie Uchwały Nr XVII/191/2000 Rady Miejskiej Starogardu Gdańskiego z dnia 26 stycznia 2000 r. w sprawie nagród Prezydenta Miasta Starogard Gdański w dziedzinie kultury, gospodarki i inicjatyw społecznych.

Informacji dotyczących składanych wniosków, udziela pracownik Wydziału Informacji Społecznej Urzędu Miasta, Anna Zielińska - nr tel. 58 530-60-93, e-mail: [email protected]

Redakcja / UM Starogard

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe