Nagroda Samburii i Filar Powiatu Tczewskiego przyznane. Kto je otrzymał?

  • 08.12.2021, 08:00
  • Powiat Tczewski (FB) / Redakcja
Nagroda Samburii i Filar Powiatu Tczewskiego przyznane. Kto je otrzymał?… fot. Powiat Tczewski (FB)

Podziel się:

Oceń:

We wtorek, 7 grudnia podczas sesji rady powiatu tczewskiego przyznano dwa ważne wyróżnienia. Z rąk starosty tczewskiego, Mirosława Augustyna oraz przewodniczącej Rady Powiatu Tczewskiego Barbary Kamińskiej otrzymali je: Piotr Kończewski oraz Józef Krawczykiewicz.

Nagroda Samburii 

 

Nagrodę Samburii, otrzymał Piotr Kończewski, dyrektor biura Lokalnej Organizacji Turystycznej KOCIEWIE. Wyróżnienie zostało przyznane za działalność w zakresie rozwoju turystycznego powiatu tczewskiego i integracji mieszkańców całego Kociewia.

 

"Nagroda Samburii" stanowi wyróżnienie dla osób, które wniosły szczególny wkład w rozwój powiatu tczewskiego i rozsławiły jego imię. Jest to jednocześnie element promocji powiatu. Nagrodę przyznaje i wręcza starosta tczewski, a jej symbolem jest mapka powiatu tczewskiego w etui. "Nagroda Samburii" przyznawana jest nie częściej niż raz w roku i wręczana w listopadzie (w tym roku sesja listopadowa odbyła się wyjątkowo 7 grudnia) na pamiątkę I sesji Rady Powiatu Tczewskiego I kadencji.

- Powiat Tczewski (FB)

 

Filar Powiatu Tczewskiego

 

Nagrodę "Filar Powiatu Tczewskiego" z okazji jubileuszu 60-lecie pracy trenerskiej oraz za swój wkład w rozwój sportu w naszym powiecie otrzymał Józef Krawczykiewicz. To zasłużony trener MKS Sambor Tczew, wychowawca kilkudziesięciu medalistów wszystkich szczebli oraz wielokrotny laureat nagrody starosty tczewskiego w dziedzinie sportu.

 

„Filar Powiatu Tczewskiego” został ustanowiony w celu uhonorowania osób/podmiotów, które wniosły szczególny wkład w rozwój powiatu tczewskiego, współpracując z jego organami i jednostkami, a także z instytucjami i organizacyjnymi działającymi na jego terenie.

 

Powiat Tczewski (FB) / Redakcja

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe