Przedsiębiorcę roku można zgłosić już tylko do 31 grudnia

  • 12.12.2021, 08:32
  • Redakcja
Przedsiębiorcę roku można zgłosić już tylko do 31 grudnia fot. Dom Przedsiębiorcy

Podziel się:

Oceń:

Trwa X edycja konkursu „Przedsiębiorca Roku 2021”, jednak czasu na zgłoszenia jest coraz mniej.

Do konkursu można zgłaszać firmy mikro, małe oraz średnie, wypełniając ankietę zgłoszeniową, dostępną na stronie www.dp.tczew.pl, w zakładce konkursy. Wybór „Przedsiębiorcy Roku” nastąpi w dwóch kategoriach: mikro oraz małe i średnie przedsiębiorstwa, a ponadto „Debiut roku” - dla nowo utworzonych przedsiębiorstw;

Celem Konkursu „Przedsiębiorca roku 2021” jest identyfikacja i promocja lokalnych przedsiębiorstw, wyrobów oraz usług rzemieślniczych dostarczanych na terenie Tczewa wraz z wyróżnieniem ich wytwórcy lub dostawcy.

 

Kryteriami oceny w konkursie są:

 

a)  solidność i jakość poparte dobrą opinią klientów,

b)  dbanie o zachowanie tradycji rzemieślniczej, kupieckiej etc.,

c)  posiadanie innych znaczących wyróżnień lub/i odnoszenie innych sukcesów o charakterze gospodarczym,

d)  zaangażowanie w sprawy miasta,

e)  CSR – społeczna odpowiedzialność biznesu,

f)  dbałość o środowisko naturalne, wykorzystanie odnawialnych źródeł energii lub prowadzenie gospodarki obiegu zamkniętego.

 

Jaka jest nagroda?

 

Główną nagrodą w konkursie jest tytuł „Przedsiębiorca Roku 2021”, dyplom wraz z płaskorzeźba od Urzędu Miasta oraz nagroda finansowa. Przewidziane są również wyróżnienia dla pozostałych uczestników konkursu.

 

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w konkursach mają czas do 31 grudnia 2021 r. na przesyłanie nam swoich zgłoszeń - formularz dostępny jest na stronie www.dp.tczew.pl w zakładce konkursy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej – 30 stycznia 2022 r. lub w innym bezpiecznym terminie, w zależności od rozwoju epidemii Covid-19.

- Dom Przedsiębiorcy


W przypadku pytań najlepiej skontaktować się z Domem Przedsiębiorcy w Tczewie - Biuro Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miejskiego w Tczewie, przy ul. Obrońców Westerplatte 3 - pierwsze piętro.

 

Kontakt:

 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe