Program "Czyste Powietrze" bez tajemnic. Spotkanie informacyjne już 17 grudnia

  • 14.12.2021, 11:24
  • Redakcja / UM Starogard
Program "Czyste Powietrze" bez tajemnic. Spotkanie informacyjne już 17… fot. UM Starogard Gdański

Podziel się:

Oceń:

Wszystkie osoby zainteresowane programem priorytetowym "Czyste Powietrze" mogą wziąć udział w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 17 grudnia o godz. 17:00 w sali konferencyjnej na Dworcu PKP w Starogardzie Gdańskim.

Na spotkaniu zostaną omówione zasady programu oraz przedstawione niezbędne informacje o tym, co należy przygotować do złożenia wniosku. Poruszone zostaną również tematy związane z ochroną powietrza na terenie Starogardu Gdańskiego, a także obowiązki właścicieli nieruchomości, wynikające z tzw. uchwał antysmogowych dla województwa pomorskiego.

Spotkanie odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad sanitarnych obowiązujących w danym terminie.

 

CZYTAJ TEŻ: Program "Czyste Powietrze": Planujesz wymianę pieca lub termomodernizację domu? Tczewscy urzędnicy pomogą złożyć wniosek o dotację

 

Przypomnijmy, że w ramach programu "Czyste Powietrze" można otrzymać dofinansowanie do wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe, na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

Redakcja / UM Starogard

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe