Opinie w Radiu Tczew 15.12.: Marta Lempart w Tczewie oraz tczewianin mistrzem teleturnieju "Jeden z dziesięciu"

  • 16.12.2021, 14:15
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 15.12.: Marta Lempart w Tczewie oraz tczewianin mistrzem…

Podziel się:

Oceń:

15 grudnia gościem Opinii w Radiu Tczew była Barbara Jackiewicz - redaktor naczelna Telewizji Tetka i Radia Tczew oraz Krzysztof Repiński - dziennikarz Telewizji Tetka.

Liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet Marta Lempart zbierała w Tczewie podpisy pod projektem obywatelskiej ustawy „Legalna aborcja. Bez kompromisów”. Prócz osób popierających projekt pojawili się również narodowcy, którzy zagłuszali zbiórkę podpisów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na początku listopada opisywaliśmy sytuacje, w których klienci Energa Obrót przekonani, że podpisują umowy na dotychczasowych warunkach taryfy G11, zaskakiwani byli dodatkową opłatą handlową na fakturach. Powiatowy rzecznik konsumentów zorganizował spotkanie, na którym pracownicy Energii każdą sprawę wyjaśniali indywidualnie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tradycyjnie o tej porze roku Urząd Miejski zorganizował debatę budżetową z mieszkańcami i tradycyjnie wzięła w niej udział garstka tczewian. Urzędnicy podkreślają, że przyszłoroczny budżet miasta będzie trudny m.in. przez skutki uboczne Polskiego Ładu, wzrostu cen i inflacji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mieszkaniec Tczewa Tymoteusz Czyrson został mistrzem popularnego teleturnieju „Jeden z dziesięciu”, zdobywając bardzo dużą liczbę punktów oraz wygrywając 50 tysięcy złotych. Tczewianin opowiedział nam o tym, dlaczego od kilkunastu lat cyklicznie startuje w wielu polskich teleturniejach i skąd czerpie wszechstronną wiedzę. Sukces osiągnęła również mieszkanka Subków Kamila Kamrowska, która wzięła udział w dziesiątej edycji programu dla kucharzy-amatorów MasterChef. Uczestniczka dotarła aż do odcinka półfinałowego nagrywanego w Hiszpanii.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugą środę o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 12 stycznia. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Opinie w Radiu Tczew są również retransmitowane w Telewizji Tetka Tczew.

Redakcja

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
obserwator
obserwator 16.12.2021, 14:48
Na zdjęciach z tej manifestacji wyraźnie widać, że narodowców było 3 razy tyle. Na fotkach zwolenników Lempart była garstka i nic nie zmienicie takim gadaniem. Wszystko widać jak na dłoni
Alex
Alex 16.12.2021, 16:08
Była ekipa z kamerą i wyraźnie widać, że grupy były wielkościowo podobne, co potwierdziła policja. Informacja o 3x większej grupie jest kłamstwem lokalnej gazety.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.12.2021, 07:49
W tej samej lokalnej gazecie umieszczono zdjecie, gdzie mozna porownac wielkosc obu grup. Liczba zwlkenikow lempart najwyzej gora 10 osob i to na wyrost zwlaszcza na koniec. Nawet niezarejestrowali protestu, wiec zostaja tylko zdjecia. Warto sievprzyjrzec. Ruch lenparti i lewicy mocno oslabl, a sondaze ko i lewicowcow leca w dol, zwlaszcza po takich nieudanych akcjach na ktore przychodzi taka zenujaca garstka lewicowców. Co gosza widac bylo tez dzieci...
Alex
Alex 17.12.2021, 10:39
A zdajesz sobie sprawę, że gazeta mogła zamieścić zdjęcie z samego poczatku spotkania, gdy narodowcy byli juz zgromadzeni (celowo) przed czasem, a lewicowcy dopiero sie zbierali? Nie manipuluj opinia publiczną. Byłem tam na miejscu i liczby policji zgadzają się. 16 do 20 z małą przewagą narodowców.

Pozostałe