Minister dziękuje Ochotniczym Strażom Pożarnym

  • 9.11.2017, 14:22 (aktualizacja 09.11.2017 15:14)
  • Barbara Jackiewicz, Filip Jędruch / Radio Tczew / PSP Starogard Gd.
Minister dziękuje Ochotniczym Strażom Pożarnym Grzegorz Turzyński
Podziel się:
Oceń:
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak podziękował Ochotniczym Strażom Pożarnym za działania ratownicze po sierpniowej nawałnicy

W czwartek, 9 listopada 2017 roku komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim bryg. Dariusz Śmiechowski wręczył w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka podziękowania druhom z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w Starogardzie Gdańskim i Zblewie. Mówi oficer prasowy KP PSP w Starogardzie Gdańskim, kpt. Karina Stankowska:

Minister podziękował za działania ratownicze prowadzone po przejściu nawałnicy jako zasługujące na najwyższy szacunek i uznanie, jak również podziękował za ofiarność i profesjonalizm, którym druhowie wykazali się podczas niesienia pomocy poszkodowanym.

Druhowie z OSP Starogard Gdański i OSP Zblewo prowadzili działania ratownicze podczas sierpniowej nawałnicy nie tylko na terenie własnego powiatu, ale również w powiecie chojnickim i kościerskim.

Barbara Jackiewicz, Filip Jędruch / Radio Tczew / PSP Starogard Gd.

Zdjęcia (6)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe