Nie tylko „wesołych świąt”. Jakie jeszcze życzenia można złożyć

  • 24.12.2021, 08:00
  • News4Media
Nie tylko „wesołych świąt”. Jakie jeszcze życzenia można złożyć iStock

Podziel się:

Oceń:

Sami będziemy otrzymywać ich mnóstwo, i równie wiele wyślemy. Życzenia bożonarodzeniowe nie muszą ograniczać się do utartych schematów. Można wybrać jedną z wielu propozycji.

Zdaje się, że wysłanie do bliskich kartek świątecznych odchodzi już w niebyt. Przed laty był to niemal obowiązek, ale dziś ludzie wybierają szybsze sposoby. Składają sobie bożonarodzeniowe życzenia przez sms-y lub komunikatory internetowe. Czasami trudno jest napisać te kilka słów na tyle sprawnie, aby nie popaść w banał, a żeby osoba otrzymująca wiadomość zapamiętała ją na dłużej. Dlatego przedstawimy kilka sprawdzonych propozycji.

 

Wierszem

 

Mnóstwa pod choinką prezentów,

A w przyszłym roku jak najmniej życiowych zakrętów,

Poza tym dużo uśmiechu i radości,

I pochłaniania życia w całości.

Rok 2022 musi być dobry,

szczęśliwy i szczodry.

 

Można także tak

 

Jak obyczaj stary każe,

według ojców naszej wiary,

pragnę złożyć wam życzenia,

w dniu Bożego Narodzenia

 

Jeszcze inaczej

 

W ten wigilijny dzień zaśnieżony,

kiedy w kościele biją dzwony,

a pierwsza gwiazdka błyska na niebie,

moje życzenia płyną do Ciebie.

Sukcesów w życiu, ciepła w miłości,

dużo uśmiechu, wiele radości.

Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,

samych przyjaznych w Twym życiu zdarzeń

 

Chyba że tak

 

W ten wigilijny dzień zaśnieżony,

kiedy w kościele biją dzwony,

a pierwsza gwiazdka błyska na niebie,

moje życzenia płyną do Ciebie.

Sukcesów w życiu, ciepła w miłości,

dużo uśmiechu, wiele radości.

 

Ciepło

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych świąt.

 

Albo w taki sposób

 

Życzę Ci pięknych chwil w świetle choinki, radosnych momentów w gronie najbliższych, dystansu do świata w tym szczególnym czasie i worka wspomnień, które pozostaną z Tobą na kolejne lata. Wesołych świąt.

 

Krótko

 

Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Ci szczerze ciepłych chwil w rodzinie. Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei, aby spełniło się choć jedno z twoich marzeń.

 

I krócej

 

Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku.

 

Rzeczowo

 

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby ten wspaniały czas upływał w rodzinnej atmosferze i przyniósł wiele radości oraz optymizmu

 

Optymistycznie

 

Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.

 

Biznesowo

 

Aby w nadchodzącym roku udało się zrealizować to, co przyniesie profity, przewidzieć to, co przeszkodzi w ich osiągnięciu i zapobiec temu, co wydarzyć się nie musi. Życzę dużo radości i sukcesów, mądrego lenistwa w sprawach nieistotnych i zdrowego zatroskania w tych najistotniejszych.

News4Media

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe