Świąteczny Parkrun przed nami!

  • 23.12.2021, 14:01
  • Redakcja
Świąteczny Parkrun przed nami! fot. parkrun Tczew [FB]

Podziel się:

Oceń:

W tym roku okres świąteczno - sylwestrowy czas, możemy spędzić aktywnie! W soboty 25.12.2021 i 01.01.2022 odbędą się kolejne edycje parkrun Tczew.

Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia jest okazją, by wziąć udział w edycji świątecznej parkrun Tczew. Aktywny poranek z marszem lub biegiem na 5 km rozpocznie się tradycyjnie o godz. 9:00, 25 grudnia 2021 roku. Przy okazji będzie można spotkać się z innymi osobami lubiącymi sportowy tryb życia. Tomasz Tobiański zapowiedział również kolejny bieg dla tych, którzy od nowego roku chcą kontynuować albo rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, 229. edycja parkrunu odbędzie się 2 stycznia 2022 roku. 

 

Czym jest parkrun Tczew?

 

To bieg, trucht lub marsz na dystansie 5km z pomiarem czasu. Zapraszamy do udziału w dogodnej dla każdego formie i luźnej, pozbawionej rywalizacji atmosferze. 

 źródło: parkrun.pl

 

Jak będą wyglądać dwie zbliżające się edycje? O tym opowiedział nam organizator wydarzenia Tomasz Tobiański:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Uważam, że to idealny czas, aby po siedzeniu przy stole i spożywaniu posiłków, aktywnie być razem z nami, spalić kalorie i przy okazji dobrze się bawić. Czas wyjątkowy, bo z reguły życzenia świąteczne składamy trochę wcześniej, a teraz w pierwszy dzień świąt spotkamy się i będzie można sobie złożyć życzenia. Przy okazji zapraszam również na noworoczny bieg parkrun, to idealny czas, by wcielić w życie postanowienia noworoczne i nowy rok rozpocząć z nami aktywnie bieg parkrun dla każdego.

- Tomasz Tobiański, organizator parkrun Tczew

 

Więcej na temat parkrun Tczew znajdziecie na profilu w mediach społecznościowych oraz na naszej stronie internetowej.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe