Kończą się inwestycje w ramach budżetu obywatelskiego 2017

  • 09.11.2017, 15:51 (aktualizacja 09.11.2017, 16:06)
  • Bartosz Listewnik, Radio Tczew / Tv Tetka
Kończą się inwestycje w ramach budżetu obywatelskiego 2017

Podziel się:

Oceń:

Na osiedlu Czyżykowo powstaje właśnie nowy chodnik. Inwestycje realizowane w ramach budżetu obywatelskiego 2017 mają zakończyć się do końca listopada.

W ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego zrealizowano zdecydowaną większość inwestycji. Na osiedlu Czyżykowo przy ul. Konarskiego trwają jeszcze prace związane z przebudową chodnika. Mieszkańcy długo czekali na ten remont. To jedna z ostatnich inwestycji tegorocznego BO2017, o czym mówi wiceprezydent Tczewa Adam Burczyk: 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zgodnie z zapewnieniami wiceprezydenta, chodnik powinien zostać ukończony w połowie tego miesiąca.

W ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego zrealizowano już zdecydowaną większość inwestycji. Co jeszcze pozostało? Modernizacja skoczni w dal przy Szkole Podstawowej nr 12 i plac zabaw na ul. Jedności Narodu. Ta inwestycja realizowana jest poza budżetem obywatelskim. Powstają też dwa projekty - na rewitalizację parku zieleni na Piotrowie oraz plan przebudowy ulicy Orzeszkowej. Szacowany koszt to 83 tys. złotych.

Poza remontami w ramach budżetu obywatelskiego ratusz ma w planach odświeżenie chodnika przy ul. Obrońców Westerplatte oraz Żwirki. Inwestycje te podlegające Miejskiemu Zarządowi Dróg prawdopodobnie będą realizowane w przyszłym roku.

Bartosz Listewnik, Radio Tczew / Tv Tetka

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe