Termomodernizacja w czwórce

  • 9.11.2017, 16:07 (aktualizacja 09.11.2017 16:43)
  • Wojciech Stobba, Radio Tczew / Urszula Niewiarowska, Tv Tetka
Termomodernizacja w czwórce
Podziel się:
Oceń:
Szkoła Podstawowa nr 4 na tczewskich Suchostrzygach po raz pierwszy w swojej prawie 35-letniej historii przechodzi gruntowną termomodernizację.

Szkoła Podstawowa nr 4 na tczewskim osiedlu Suchostrzygi po raz pierwszy w swojej prawie 35-letniej historii przechodzi gruntowną termomodernizację. O szczegółach wartej 4 miliony złotych inwestycji finansowanej w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych mówi dyrektor Tomasz Szulc.

Prace potrwają do sierpnia 2018, w zakresie jest także wymiana instalacji ciepłowniczej i energetycznej. Szkoła liczy na spore oszczędności na utrzymaniu budynków zwłaszcza w sezonie grzewczym - teraz płaci rachunki za ogrzewanie nawet 40 tys. zł miesięcznie zimą.

W tym roku, w ramach tego samego projektu, zakończyła się już termomodernizacja w Szkole Podstawowej nr 10, Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Przedszkola nr 8. Wartość całego projektu to ponad 11 mln zł, z tego dofinansowanie unijne wynosi 8 mln zł. Aż blisko 4 mln przeznaczono na roboty w SP4.

Dodajmy, że termomodernizacji doczeka się wkrótce również Szkoła Podstawowa nr 8.

Wojciech Stobba, Radio Tczew / Urszula Niewiarowska, Tv Tetka

Zdjęcia (2)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe