Gmina Tczew: GTKOM rozpoczyna działalność 1 stycznia. Co musisz wiedzieć?

  • 31.12.2021, 08:35
  • Redakcja / UG Tczew
Gmina Tczew: GTKOM rozpoczyna działalność 1 stycznia. Co musisz wiedzieć? fot. UG Tczew

Podziel się:

Oceń:

Z nowy rokiem działalność rozpoczyna gminna spółka GTKOM Sp. z o.o., która od 1 stycznia 2022 r. będzie odpowiadała za zaopatrzenie mieszkańców gminy w wodę, odprowadzanie ścieków czy konserwację sieci.

Siedziba spółki będzie mieściła się w Tczewie przy ulicy Rokickiej 14 - w miejscu, w którym aktualnie znajduje się Punkt Obsługi Klienta Ecol-Unicon Sp. z o.o. Nowy, kontaktowy numer telefonu to: 48 502 557 799 (telefon będzie czynny od 1 stycznia 2022 r.).

 

Spółka będzie świadczyć usługi dotyczące poboru, uzdatniania i dostarczania wody oraz zbiorowego odprowadzania i oczyszczania ścieków z terenu gminy, a docelowo przejmie także inne zadania wykonywane przez gminę. Zdecydowaliśmy o jej powołaniu żeby zadbać perspektywicznie o sieć, jej stałą rozbudowę i modernizację.

- Krzysztof Augustyniak, Wójt Gminy Tczew

 

Mieszkańcy otrzymają ulotkę informacyjną, m.in. na temat zasad rozliczenia i nowego numeru konta bankowego do uiszczania opłat.

Z kolei EBOK firmy Ecol-Unicon nie działa już od 17 grudnia. Jak informuje firma, wszystkie faktury zostaną wystawione ze średniej, z datą 31.12.2021.

 

Redakcja / UG Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe