Mosty tczewskie doczekały się wspólnej publikacji

  • 9.11.2017, 17:43 (aktualizacja 09.11.2017 18:07)
  • A. Kęprowska, Marta Irzyk
Mosty tczewskie doczekały się wspólnej publikacji
Podziel się:
Oceń:
O moście drogowym mówimy często, wiemy też o nim całkiem sporo. Most kolejowy stojący w jego cieniu nie cieszy się aż tak dużym zainteresowaniem. O tym, dlaczego warto poświęcić uwagę obu mostom, przekonywali na naszej antenie Łukasz Brządkowski i Przemysław Zieliński.

9 listopada ukazał się album "Mosty tczewskie". Jego autorzy, pasjonaci historii naszego miasta, postanowili zebrać wszystkie informacje o obu zabytkach i stworzyli ich pierwszą monografię z prawdziwego zdarzenia. Jeszcze przed spotkaniem promocyjnym, które odbyło się w Fabryce Sztuk, w audycji Bibliofonia Łukasz Brządkowski i Przemysław Zieliński opowiedzieli o tym, jak powstawał album i co możemy w nim znaleźć. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy. 

Część dochodu ze sprzedaży albumu zostanie przeznaczona na stworzenie makiety mostów.

A. Kęprowska, Marta Irzyk
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe