Opinie w Radiu Tczew 12.01.: płatne strefy parkowania i spór o bibliotekę powiatową

  • 13.01.2022, 13:26
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 12.01.: płatne strefy parkowania i spór o bibliotekę…

Podziel się:

Oceń:

12 stycznia gościem Opinii w Radiu Tczew była Barbara Jackiewicz - redaktor naczelna Telewizji Tetka i Radia Tczew oraz Aleksandra Hotowy - dziennikarka Telewizji Tetka i Radia Tczew.

Od 20 grudnia do 9 stycznia zawieszone były w całym kraju zajęcia stacjonarne w szkołach. W tym czasie edukacja odbywała się zdalnie. Od poniedziałku, 10 stycznia szkoły wróciły do normalnego trybu pracy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rada miasta podczas grudniowej sesji przyjęła dwie uchwały związane z wprowadzeniem płatnych stref parkowania. Łącznie wyznaczono 750 miejsc, za które w określonych godzinach trzeba będzie płacić. Najwięcej na Starym Mieście, ale też na Suchostrzygach przy ulicy Żwirki i w okolicy dworca PKP.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wraca temat przekazania zadań powiatowej biblioteki publicznej Pelplinowi. Na ostatniej sesji powiatowej głosowanie w tej sprawie nie odbyło się. Burmistrz Pelplina podtrzymuje swój pomysł, z kolei burmistrz Gniewa ma nadzieję, że temat został zakończony i zadania biblioteki powiatowej nadal będą realizowane w Gniewie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugą środę o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 26 stycznia. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Opinie w Radiu Tczew są również retransmitowane w Telewizji Tetka Tczew.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe