Gmina Gniew walczy o środki na przebudowę dróg

  • 15.01.2022, 08:00
  • www.gniew.pl / oprac. Redakcja
Gmina Gniew walczy o środki na przebudowę dróg fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Jak czytamy na stronie www.gniew.pl cztery z siedmiu wniosków o dofinansowanie na przebudowę dróg gminnych znalazło się na liście zadań rekomendowanych do dofinansowania na rok 2022 ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Otrzymane wsparcie finansowe pozwoli gniewskiemu samorządowi na realizację ważnych zadań inwestycyjnych na terenach wiejskich. Wnioski, złożone przez Gminę Gniew znajdujące się na liście zadań rekomendowanych do dofinansowania dotyczą:

 

  • przebudowy drogi gminnej nr 228029G w Jeleniu na odcinku 475 metrów
  • przebudowy drogi gminnej nr 228025G Piaseczno – Piaseckie Pola na dł. 980 metrów
  • przebudowy dróg gminnych na osiedlu Leśnym w Tymawie wraz z niezbędną infrastrukturą - etap II, na odcinku o długości 531 metrów

 

Wniosek dot. zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej Kolonia Ostrowicka – Dąbrówkaznalazł się natomiast w części rezerwowej listy zadań. Inwestycja obejmuje przebudowę drogi gminnej nr 228044G w Kolonii Ostrowicka na odcinku o długości 1,1 km oraz drogi gminnej nr 228040G w Dąbrówce na odcinku o długości 0,98 km.

www.gniew.pl / oprac. Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe