Inwentaryzacja w bibliotece. Która filia będzie nieczynna przez kilka dni?

  • 19.01.2022, 07:00
  • MBP w Tczewie / oprac. Redakcja
Inwentaryzacja w bibliotece. Która filia będzie nieczynna przez kilka… fot. MBP w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

Od 25 stycznia (wtorek) do 31 stycznia (poniedziałek) w filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wyzwolenia 1, czyli wypożyczalni dla dorosłych na Nowym Mieście, przeprowadzona zostanie inwentaryzacja księgozbioru bibliotecznego.

Oznacza to, że filia będzie nieczynna dla czytelników. Wypożyczone książki, których termin zwrotu upływa w tych dniach, zostaną automatycznie przedłużone o czas zamknięcia filii. 

 

Zapraszamy do pozostałych bibliotek na terenie całego miasta. Wypożyczone książki, których termin zwrotu upływa w tych dniach, zostaną automatyczne przedłużone o czas zamknięcia filii.

- MBP Tczew

 

Istnieje także możliwość zwrotu wypożyczonych książek w czynnej całodobowo wrzutni przy ul. Kościuszki 2.

MBP w Tczewie / oprac. Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe