Pudełko z marzeniami Magdaleny Witkiewicz

  • 17.11.2017, 16:16 (aktualizacja 18.11.2017, 16:48)
  • Aleksandra Kęprowska, Marta Irzyk
Pudełko z marzeniami Magdaleny Witkiewicz
Podziel się:
Oceń:
14 listopada nasze studio odwiedziła popularna pisarka Magdalena Witkiewicz.

(zdjęcie - Wydawnictwo FILIA)

Autorka opowiedziała nam m.in. o tym, jak doszło do współpracy z Alkiem Rogozińskim, z którym napisała powieść “Pudełko z marzeniami”:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Naszego gościa Marta i Ola dopytały także o to, jak pogodzić pisarską karierę i obowiązki domowe. Poznaliśmy również plany na przyszły, jak się okazało, bardzo pracowity rok. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Magdalena Witkiewicz w swoich książkach łączy optymizm i miłość do życia, zadając niekiedy trudne pytania, podpowiada, jak znaleźć szczęście, które często jest na wyciągnięcie ręki. Jej najnowsza książka "Pudełko z marzeniami" (Wydawnictwo FILIA) powędrowało do naszych słuchaczy podczas Bibliofonii - oczywiście nie zabrakło dedykacji i autografu! 

Więcej informacji o autorce, wszystkich jej książkach i spotkaniach z czytelnikami znajdziecie na stronie internetowej oraz profilu na Facebooku. Pisarka bardzo aktywnie działa także w swojej grupie, gdzie czytelnicy i czytelniczki nie tylko rozmawiają o książkach, ale także wspierają się w codziennych problemach oraz dzielą się radościami (KLIK!). 

Urodziła się w 1976 r. Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Studium Bankowości oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów. Miała własną firmę marketingową, przez pewien czas jednocześnie prowadziła ją i pisała powieści. Dziś jej życie zawodowe to książki i spotkania autorskie, a właściwie całe trasy promocyjne. Lubi spotykać się z czytelnikami i robi to bardzo często, a od wiosny 2016 r. uczestniczy także w spotkaniach autorskich online na swoim profilu na Facebooku. Mieszka w Gdańsku z mężem, dwójką dzieci i kotem Puszysławem.

Matka Polka Pisarka, jak samą siebie określiła, zaczęła pisać pierwszą powieść podczas urlopu macierzyńskiego. Zachęcona pozytywnymi opiniami na forum internetowym, wysłała tekst do wydawnictwa Moniki Szwai i po dwóch godzinach otrzymała odpowiedź, że popularna pisarka z powodu ataków śmiechu odpowie konstruktywnie dopiero po zakończeniu lektury. Tak rozpoczęła się kariera „Milaczka” (do dziś jednej z najpopularniejszych powieści Witkiewicz), a także samej autorki, którą pokochały tysiące.

www.magdalenawitkiewicz.pl

Aleksandra Kęprowska, Marta Irzyk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe