Czytelniczy Ekspres zmierza do ostatniej stacji

  • 17.11.2017, 18:16
  • Aleksandra Kęprowska
Czytelniczy Ekspres zmierza do ostatniej stacji A.Kęprowska
Podziel się:
Oceń:
18 listopada w tczewskiej Bibliotece odbędzie się Wymienialnia Książek, która będzie ostatnim punktem Czytelniczego Ekspresu.

Czytelniczy Ekspres to projekt nawiązujący do bogatej historii Tczewa, miasta kolejarzy. Korzystając z kolejarskiej tradycji i chcąc promować czytelnictwo, biblioteka przekształciła się w lokomotywę, ciągnącą 4 wagony: przygodę, porady, kryminał oraz fantastykę. Przez cały rok odbywały się spotkania z pisarzami, wpisującymi się w tematykę poszczególnych wagonów. Zwieńczeniem projektu jest Wymienialnia Książek, która w naszym mieście odbywa się już po raz piąty. Podczas ostatniej wymienialni zapytaliśmy uczestników o wrażenia i o to, jak przygotowują się do wymienialni.  

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wymienialnia rozpocznie się o godzinie 10:00 i zakończy około 14:00. Na relację z wydarzenia już teraz zapraszamy do czwartkowej Bibliofonii.

 

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe