VIII Memoriał Damiana Grzmila. Rywalizowało 23 uczestników

  • 20.01.2022, 10:34
  • Arkadia Tczew / oprac. Redakcja
VIII Memoriał Damiana Grzmila. Rywalizowało 23 uczestników fot. Klub Sportowy Arkadia Tczew

Podziel się:

Oceń:

Tradycyjnie na rozpoczęcie każdego sezonu bilardowego w tczewskim klubie Arkadia rozgrywany został Memoriał Damiana Grzmila, dla upamiętnienia juniora Arkadii Tczew.

 

Rywalizacja była zacięta, ale najważniejsze są wspomnienia

 

Jak relacjonuje tczewski klub:

 

Tym razem do rywalizacji przystąpiło aż 23 zawodników z Gdańska, Gdyni, Malborka, Starogardu Gdańskiego i Tczewa. Oprócz sportowej rozgrywki najważniejsze było spotkanie się w bilardowym gronie aby powspominać o Damianie.

 

Do ćwierćfinału awansowała najlepsza ósemka turnieju. Kamil Sząszor pokonał Grzegorza Lasotę, Paweł Błachowski wygrał z Partykiem Statkiewiczem, Tomasz Młodziński okazał się lepszy od Pawła Boguszewskiego a Michał Stojałowski zwyciężył Cezarego Antczaka. Dzięki temu z trzech zawodników tczewskiej Arkadii dwóch awansowało do półfinałów. W zaciętej walce o zwycięstwo Błachowski pokonał Sząszora a Stojałowski Młodzińskiego. W finale rozpędzony Paweł Błachowski pewnie ograł Michała Stojałowskiego i zgarnął największy pamiątkowy puchar. Trzecie miejsce wywalczył Tomasz Młodziński, pokonując Kamila Sząszora.

 

Poziom turnieju uczestnicy ocenili za wysoki, gdyż do rywalizacji stanęło wielu zawodników stanowiących czołówkę Pomorza. Doceniono też jak zawsze miłą i rodzinną atmosferę panującą w klubie Arkadia.

- Klub Sportowy Arkadia Tczew

 

Klub podsumowując relację zapewnia, że kontynuując tradycję, kolejny turniej odbędzie się już za rok

Arkadia Tczew / oprac. Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe