Rozdano nagrody dla najbardziej przedsiębiorczych

  • 18.11.2017, 14:46 (aktualizacja 18.11.2017 15:37)
  • Barbara Jackiewicz
Rozdano nagrody dla najbardziej przedsiębiorczych
Podziel się:
Oceń:
W piątek poznaliśmy laureatów szóstej edycji konkursów "Mój Biznesplan" i "Przedsiębiorca Roku 2017".

"Mój biznesplan" to konkurs dla młodzieży, która ma za zadanie finansowo opisać kreatywne pomysły na biznes. Najlepsze okazały się uczennice Zespołu Szkół Ekonomicznych - Patrycja Włodkowska i jej Park Rozrywki "Kociewiak" oraz Ewelina Wolna i Dom Strachu "Scary House".

"Mamy fantastyczną młodzież. Młodzież, której chce się robić cokolwiek więcej, aniżeli tylko przyjść na lekcje" -  tak o swoich podopiecznych z dumą mówiła nauczycielka przedsiębiorczości Anna Andrzejczak, która także została nagrodzona.

W konkursie „Przedsiębiorca Roku 2017” w kategorii mikroprzedsiębiorstwa zwyciężyło Panda Biuro Turystyki i Handlu Barbara Dobrowolska, a w kategorii małe i średnie przedsiębiorstwa - INSAN s.c. Wojciech Zwiernik, Krystyna Wyczyńska. Prezydent miasta Mirosław Pobłocki wymienił stałość i kontynuację tradycji jako jedne z cech, na których opiera się wieloletnie powodzenie tczewskich firm.

Pasja i stabilizacja w zatrudnieniu - to z kolei klucz do sukcesu zdaniem nagrodzonych, Barbary Dobrowolskiej i Wojciecha Zwiernika.

W piątek wyróżniono też firmy Wytwórnia stempli Fortuna, Salon Fryzjerski Tadek oraz Exwood sp. z o.o.

 

 

Barbara Jackiewicz

Zdjęcia (4)

  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dajcie sieci zamiast ryb
dajcie sieci zamiast ryb 7.08.2018, 11:19
Przedsiębiorczości i poszanowania pieniądza powinno uczyć się dzieci już od najmłodszych lat. Jako taka edukacja obecna jest w profilowanych szkołach średnich i na studiach i całkowicie niepraktykowana w podstawówkach i przedszkolach. Państwo powinno wspierać tę strefę, nie tylko na etapie akademickim, czy zawodowym: https://chwilowkizadarmo.pl/po… ale też programowo i samo je finansować.
Znajomość finansów mogłaby być porównywalna wtedy do tej, którą reprezentuje młodzież z zachodnich krajów Europy, czy Stanów Zjednoczonych. Skutkiem tych zaniedbań jest brak oszczędzania a wyuczona indywidualnie przedsiębiorczość, to często zarabianie przez kombinowanie...
drabik
drabik 26.03.2018, 19:44
Z takim podejściem banków do początkujących przedsiębiorców http://pamietnikwindykatora.pl… wielu takich utalentowanych da sobie spokój. Państwo powinno zadbać o dotacje dla takich a nie tylko 500 plus dla narodu...
swobodny
swobodny 19.11.2017, 12:37
To dobrze, że mamy przedsiębiorczą młodzież. Ktoś w przyszłości musi zadbać o interes narodowy, a z tego co obserwuje na co dzień wynika, że naród uwstecznia się. Ale jest nadzieja! :-)

Pozostałe