Opinie w Radiu Tczew 26.01.: powiat wciąż bez budżetu oraz wypadki na skrzyżowaniu w centrum Tczewa

  • 26.01.2022, 14:28 (aktualizacja 26.01.2022, 14:35)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 26.01.: powiat wciąż bez budżetu oraz wypadki na…

Podziel się:

Oceń:

26 stycznia gościem Opinii w Radiu Tczew była Barbara Jackiewicz - redaktor naczelna Telewizji Tetka i Radia Tczew oraz Krzysztof Repiński - dziennikarz Telewizji Tetka.

Długa dyskusja podczas styczniowej sesji rady powiatu nie przyniosła żadnego efektu. Obrady przerwano, a radni nie głosowali nad uchwałą budżetową na 2022 rok. Mają to zrobić w poniedziałek, ostatniego dnia stycznia, kiedy to sesja ma być dokończona.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło, że w Polsce rozpoczęła się piąta fala COVID-19. Również w powiecie dane liczbowe wskazują na to, że kolejna fala dotarła już do naszego regionu. Aż 79 klas z tczewskich szkół podstawowych znajduje się obecnie na kwarantannie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ostatnich tygodniach doszło do kilku groźnych wypadków na drodze krajowej nr 91 w Tczewie – na skrzyżowaniu z ul. Wojska Polskiego i Jagiellońską. Przy okazji omawiamy temat długo remontowanej drogi krajowej nr 22 oraz temat innych inwestycji drogowych w Tczewie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W wypełnionej sali Centrum Kultury i Sztuki w Noworocznym Koncercie Harcerskiej Orkiestry Dętej z gwiazdą tczewskiemu zespołowi towarzyszyła Ewa Bem. Znakomita jazzowa wokalistka zaśpiewała swoje wielkie przeboje. W CKiS odbył się również koncert zespołu Me And That Men, w skład którego wchodzi Adam Nergal Darski i John Porter.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugą środę o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 9 lutego. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Opinie w Radiu Tczew są również retransmitowane w Telewizji Tetka Tczew.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe