Chcesz zostać wolontariuszem w schronisku dla zwierząt? Zapisz się na szkolenie

  • 30.01.2022, 09:00
  • Redakcja (Weronika Gerowska-Chalecka)
Chcesz zostać wolontariuszem w schronisku dla zwierząt? Zapisz się na… fot. OTOZ Animals Schronisko w Tczewie (Facebook)

Podziel się:

Oceń:

OTOZ Animals Schronisko w Tczewie organizuje szkolenie dla chętnych osób, które chciałyby zostać wolontariuszem w schronisku.

Szkolenie odbędzie się w dniach 19-20 lutego. Jak czytamy w mediach społecznościowych schroniska, udział w szkoleniu mogą wziąć osoby powyżej 16 roku życia:

 

Szykujemy zapisy na kolejne szkolenie dla wolontariuszy. Szkolenie będzie trwało jeden weekend (19.02.22 oraz 20.02.22) dwa dni na godz. 10:00. Szkolić będą nasze dwie pracownice, które niedawno zdały egzamin na behawiorystę.

Szkolenie odbywać będzie się w Schronisku dla zwierząt w Tczewie.

Wszystkich chętnych powyżej 16 roku życia prosimy o telefon aby zapisać się na listę!

tel. 58 531 96 56

(Niepełnoletni proszeni są o pisemną zgodę rodzica)

 

Przeczytaj także: Zbiórka dla bezdomnych zwierząt. Mięso, makaron, stary ręcznik i obroża. Przyda się wszystko [ROZMOWA]

Redakcja (Weronika Gerowska-Chalecka)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe