Ważne zmiany w punkcie pobrań wymazów w Kociewskim Centrum Zdrowia

  • 29.01.2022, 09:00
  • Redakcja
Ważne zmiany w punkcie pobrań wymazów w Kociewskim Centrum Zdrowia fot. Kociewskie Centrum Zdrowia Sp. z o o (FB)

Podziel się:

Oceń:

Z powodu kolejnej fali COVID-19 coraz więcej osób otrzymuje skierowania na testy, a w punktach pobierania wymazów ustawiają się bardzo długie kolejki. Kociewskim Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim wydłuży godziny otwarcia punktów. Testy będzie też można wykonywać w soboty, niedziele i święta.

 

Ważne zmiany od 31 stycznia 

 

Informujemy, że od 31 stycznia, punkt pobrań wymazów na obecność Covid-19, działać będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 14:00 oraz w soboty, niedziele i święta od 7:00 do 10:00.

- Kociewskie Centrum Zdrowia

 

Placówka przypomina też o tym, że: 

 

W związku z rosnącą liczbą osób, chcących wykonać test w kierunku Covid-19, informujemy, że w punkcie wymazowym, przyjmowani są tylko pacjenci, którzy swoją wizytę zarejestrowali w e-kolejce (poprzez kliknięcie linku w smsie przychodzącym po wystawieniu skierowania), lub poprzez Indywidualne Konto Pacjenta (IKP).

 

Wszystkie zmiany dotyczące funkcjonowania Kociewskiego Centrum Zdrowia pojawiają się regularnie w mediach społecznościowych. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe