Awantura w mieszkaniu wiceprzewodniczącego Rady Miasta [AKTUALIZACJA]

  • 27.11.2017, 14:03 (aktualizacja 29.11.2017, 14:54)
  • Aleksandra Kęprowska, Julia Rzepecka
Awantura w mieszkaniu wiceprzewodniczącego Rady Miasta [AKTUALIZACJA]

Podziel się:

Oceń:

Do mieszkania radnego Rajmunda Dominikowskiego w niedzielę wieczorem wtargnął mężczyzna i nie chciał opuścić mieszkania.

 

AKTUALIZACJA

środa, 29 listopada, godz. 14:50

Roman Kucharski, szef miejskich struktur Platformy Obywatelskiej w Tczewie poinformował, że radni Rajmund Dominikowski oraz Bartosz Paprot zostali zawieszeni w prawach członka partii.

loadingŁaduję odtwarzacz...


AKTUALIZACJA

wtorek, 28 listopada, godz. 11:00

Rajmund Dominikowski oskarża Bartosza Paprota, o naruszenie miru domowego i nietykalności cielesnej - podaje “Dziennik Tczewski”. Tczewska policja przyjęła zawiadomienie o wtargnięciu, sprawa została skierowana do Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Jak z kolei podaje onet.pl nieporozumienia zaczęły się podczas niedzielnego spotkania tczewskich struktur Platformy Obywatelskiej, podczas którego wybrano nowego przewodniczącego, Romana Kucharskiego.


Jak podaje portal www.tcz.pl w niedzielę wieczorem, 26 listopada, do mieszkania wiceprzewodniczącego Rady Miasta, Rajmunda Dominikowskiego, wtargnął jego klubowy kolega, asystowany przez dwie inne osoby. Mężczyzna wszczął awanturę i nie chciał opuścić mieszkania radnego. Tczewska policja przyjęła zawiadomienie w tej sprawie. Mówi rzecznik tczewskiej policji, Dawid Krajewski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak poinformowali policjanci, ponieważ sprawa dotyczy miejscowych radnych, zostanie przekazana Komendzie Wojewódzkiej w Gdańsku. Następnie podjęta zostanie decyzja o tym, której jednostce ostatecznie przekazać sprawę. Przestępstwo naruszenia miru domowego zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności do roku.

Rajmund Dominikowski w rozmowie z nami potwierdził zaistniałe zdarzenie, ale odmówił dalszych komentarzy. Nie potwierdził czy najście jego klubowego kolegi miało charakter polityczny.

 

Aleksandra Kęprowska, Julia Rzepecka

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marian z Kozen
Marian z Kozen 30.11.2017, 07:28
Przez takich jak oni PiS będzie rządzić w Polsce przez minimum 2 kolejne kadencje, a Pobłocki na fotelu prezydenta dociągnie do emerytury. Dorwą się do przysłowiowego "koryta" i za żadne skarby nie odpuszczą. Paprot, weź się dzieciaku za gitarę, a Dominikowski na emeruturę! O polityce to Wy nie macie pojęcia!!
jerz jeży
jerz jeży 28.11.2017, 12:54
Ale jajca!! Jak berety. Takie rzeczy tylko w Tczewie :)
Anty Wszystko
Anty Wszystko 27.11.2017, 19:53
Pogryźli się jak szczury gdy okręt tonie.

Pozostałe